Głosujemy na naszego strażaka

Od piątku, 18 stycznia, mieszkańcy Dolnego Śląska mogą oddawać swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku, wybierając osoby, które w 2018 roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukces i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Wśród nich jest nasz kolega, członek ZZPPM Energetyka Paweł Woźniak.

 Kapituła konkursu, udzielając mu nominacji, doceniła jego wkład w życie lokalnej społeczności, a szczególnie propagowanie zasad udzielania pierwszej pomocy. Wzięła również pod uwagę zaangażowanie Pawła Woźniaka w działalność Stowarzyszenia Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce oraz zainicjowanie ogólnopolskiej akcji „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”. Po uzyskaniu nominacji do konkursu kolega Paweł na swojej stronie Facebooka napisał:

Kochani, wydarzyła się rzecz dla mnie bardzo miła, niespodziewana, mianowicie osoba moja została nominowana do Plebiscytu Gazety Wrocławskiej jako osobowość roku 2018 w kategorii działalność społeczna i charytatywna. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ❤ i pozostaje mi prosić o wasze głosy, poniżej link do głosowania.

https://gazetawroclawska.pl/p/kandydat/pawel-wozniak%2C436423/

Serdecznie gratulujemy nominacji i przyłączamy się do apelu o oddanie głosów na naszego dzielnego kolegę.

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek,
18 stycznia, i będzie trwać do środy, 13 lutego 2019 r., do godz. 21.00.
Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 15 lutego, i potrwa do czwartku, 28 lutego 2019 roku. Na zwycięzców czekać będą dodatkowo statuetki i dyplomy oraz nagrody.
Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Dolnego Śląska 2018. Awansując do finału, laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.
Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 15 lutego, i potrwa do czwartku, 28 lutego 2019 roku. Na zwycięzców czekać będą dodatkowo statuetki i dyplomy oraz nagrody.

Możesz również polubić…