Na czerwonym dywanie – relacja z XV Jubileuszowego Combra ZZPPM O/ZWR

XV Babskiego Combra ZZPPM O/ZWR mogły poczuć się jak gwiazdy kina. Czerwony dywan pod stopami, atmosfera pełna blasku projektorów, dekoracja i mnóstwo złotych detali sprawiały, że każdy krok przypominał moment z prawdziwej gali filmowej. Miejscem magicznych wydarzeń był wyjątkowy sposób przystrojony w stylu Gali Hollywood Via Hotel w Polkowicach.

Jednym z największych hitów imprezy była fotobudka, która stała się centrum uwagi każdej z Pań, które przywdziewając wspaniałe stylizacje, które z pewnością dorównywały tym z największych hollywoodzkich premier, zachowywały się przed obiektywem z gracją i wdziękiem. Każda fotografia była niezapomnianą pamiątką z tej wyjątkowej nocy.

Znakomity DJ dostarczał energetycznych rytmów, które sprawiły, że płeć piękna nie mogła się oderwać od parkietu.

Prawdziwą atrakcją wieczoru był BarMagaBarman, który nie tylko przygotowywał przepyszne drinki, ale także prezentował gorące pokazy barmańskie.

Podczas imprezy odbył się konkurs na najładniejszą stylizację, w którym zwyciężyła Alicja Filipowicz, której podobieństwo do Audrey Hepburn było uderzające.

Niespodziankę sprawili panowie, którzy ubrani w smokingi, najpierw wprowadzili danie wieczoru, a później obdarowali Panie czerwonymi różami przywodząc na myśl hollywoodzkie sceny z filmów romantycznych

Atmosfera Gali Hollywood i przygotowane niespodzianki stworzyły niepowtarzalne wrażenia, które będą z pewnością wspominane jeszcze długo po tej niezwykłej nocy.

Możesz również polubić…