Spotkanie Dyrekcji Oddziału Zakłady Wzbogacania Rud ze zwycięzcami V Spartakiady Sportowej ZZPPM

Po raz drugi zwycięzcami Spartakiady Sportowej ZZPPM została reprezentacja ZZPPM działająca w Oddziale Wzbogacania Rud.
Sukces ten został dostrzeżony przez dyrekcję zakładu, która postanowiła zaprosić wszystkich zawodników i podziękować im za niego osobiście. W czwartek 7.11.2019 o godz.8.00 w Sali konferencyjnej ZWR w komplecie stawili się: dyrekcja ZWR i 18 reprezentantów ZZPPM O/ZWR na spartakiadę.

Dyrektor Oddziału – Paweł Piwowar pogratulował zawodnikom sukcesu. Tym większego, że osiągnięty został po raz drugi z rzędu. Wyraził życzenie zwycięstwa w przyszłym roku. Do życzeń dołączyli Dyrektor ds. produkcji Rafał Pępkowski, Dyrektor ds. technicznych Jerzy Członka oraz Główny inżynier ds.pracowniczych Sławomir Kozicki.

W imieniu zawodników podziękował Przewodniczący ZZPPM O/ZWR Dariusz Sędzikowski. Stwierdził, że szczególne wyrazy podziękowania należą się pracodawcy, za pomoc i przychylność dla naszych sportowców, bez której sukces byłby dużo trudniejszy do osiągnięcia.

Wszyscy reprezentanci otrzymali drobne upominki, które z pewnością przydadzą się im w przyszłej edycji spartakiady.

Po części oficjalnej był jeszcze czas, aby uczestnicy spartakiady podzielili się z dyrekcją zakładu wrażeniami i wspomnieniami z przebiegu całej imprezy.

Możesz również polubić…