Tym razem zwyciężyła ekipa ZZPPM KGHM Zanam

Reprezentacja ZZPPM w KGHM w piłce nożnej została zwycięzcą turnieju piłki nożnej rozegranego w ramach Spartakiady Sportowej ZZPPM.
Tym samym jako piąta drużyna dołączyli do grona zwycięzców poszczególnych konkurencji. W meczu finałowym pokonali reprezentację ZWR 9:3.
W pokonanym polu pozostawili ZG Polkowice Sieroszowice, które w meczu o trzecie miejsce pokonali Zakład Hydrotechniczny oraz ekipy ZG Lubin i MCZ.
Jaką ciekawostkę należy podać fakt, że na boisku pojawiły się panie. Połowę reprezentacji MCZ stanowiły przedstawicielki płci pięknej. Również w drużynie ZG Polkowice Sieroszowice na boisku pojawiła się piłkarka.

Turniej przyniósł wiele emocji. Dzięki uprzejmości włodarzy klubu KGHM Zagłębie Lubin został rozegrany na terenie boiska Akademii Piłkarskiej.
Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek stali profesjonalni sędziowie, którym dowodził sam Przewodniczący WS OZPN Legnica i Delegatury Lubin Bogdan Terefelko.
Miejsce rozegrania zawodów, szacowni arbitrzy, wysoki poziom sportowy i organizacyjny sprawiły, że imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych.
W klasyfikacji generalnej na pozycji lidera umocnił się ZZPPM O/ZWR. Przed nami ostatnie zawody, którymi będzie wędkarstwo.

Filmowa relacja z turnieju

Możesz również polubić…