Współpraca ZZPPM – Zagłębie Lubin rozpoczęta. Na początek konkurs.

15 września odbędą się kolejne zawody w ramach IV Spartakiady Sportowej ZZPPM. Będzie to turniej piłki nożnej dla drużyn w sześcioosobowych składach. Jednym z pomysłów na miejsce rozegrania turnieju były tereny sportowe Zagłębia Lubin, klubu nierozerwalnie związanego z naszym regionem, tożsamym z pracownikami grupy kapitałowej. Podczas rozmowy przewodniczącego ZZPPM Ryszarda Zbrzyznego i prezesa zarządu spółki Zagłębia Lubin Mateusza Dróżdza, dotyczącej organizacji piłkarskiego turnieju, pojawił się pomysł współpracy, który bardzo się spodobał i uzyskał aprobatę Prezydium ZZPPM. Osobą odpowiedzialną za działania w tej materii został Dariusz Sędzikowski.
Na początek więc, na naszej stronie pojawi się zakładka Strefa Kibica Zagłębia Lubin, w której znajdą się m.in zapowiedzi meczów, bieżące informacje, ciekawe artykuły i wywiady. Pojawią się także ciekawe konkursy z nagrodami. Planowane są również inne, ciekawe przedsięwzięcia, o których będziemy informowali Was na bieżąco.

Uwaga konkurs!!!!
Pierwsze pięć osób, które zadzwonią do czwartku do godz.13.00 na nr (76) 846 10 30 i podadzą hasło” Zagłębie Lubin” otrzymają zaproszenia dla czterech osób na najbliższy mecz Zagłębia Lubin z Lechem Poznań

Możesz również polubić…